Soğuk Hava Deposu Yedek Parça

Endüstriyel Soğutma alanında ihtiyaç duyacağınız tüm ürünleri ve yedek parçaları firmamızdan temin edebilirsiniz. Sizler için en üyü ürün ve hizmeti vermek için profesyonel kadroyla çalışıyoruz.

Orijinal Yedek Parça

Firmamız tüm periyodik bakımlarında ve servis hizmetlerinde, parça değişimi söz konusu ise, değişimi kesinlikle parçanın orijinali ile yapmaktadır. Bunun böyle olmasının birtakım geçerli nedenleri vardır. Bunun en önemli nedenlerinin başında parça verimliliği gelir. Soğutma gruplarından beklenen öncelikli girdi verimdir. Soğutma gruplarının verimli çalışabilmesi için tüm ekipmanlarının orijinal ve birbirleriyle uyumlu olması gerekmektedir. Değişimi yapılan parça orijinal olmadığında soğutma grupları verimli çalışmayacaktır. Bu da işletmenize fazladan enerji gideri olarak yansıyacak, ancak bununla kalmayıp kısa sürede orijinal olmayan parça ya da parçalar nedeni ile çok daha büyük arızalara neden olacak ve aynı zamanda ürün bozulmalarına da sebebiyet verecektir.
NOT : Firmamızdan aldığınız tekliflerin geçerlilik süresi teklif detayında belirtilmektedir. Aldığınız teklif üzerinden uzun bir süre geçtiyse tekrar teklif almanızı rica ederiz.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP